חברת מועדון? ההטבות שלך ממתינות לך בחשבון המועדון להתחברות

מדיניות משלוחים

  1. יש לוודא שפרטי המוצר והכתובת שהוזנו נכונים. הולה-סטייל לא תישא באחריות למקרים בהם ההזמנה בוצעה ברשלנות, לרבות מקרים בהם מולאו על ידי המשתמש פרטי משלוח שגויים, נפלו טעויות בכמויות ההזמנה או הוזמן מוצר שגוי.
  2. לאחר השלמת הרכישה באתר ואישור חברת האשראי כאמור לעיל, יישלח המוצר למשתמש באמצעות שירות שליחויות לנקודות איפוסט, משלוח עד הבית לכתובת שסיפק המשתמש.
  3. השליחות באתר מתבצעת באמצעות חברת שליחויות שתפעיל הולה-סטייל. הולה-סטייל אינה מתחייבת לזמן המשלוח של המוצר שנרכש ולא תישא בכל אחריות במקרה של עיכוב אשר אינו נובע ממעשיה, לרבות כאמור במקרה של הזנת כתובת שגויה על ידי המשתמש, במקרים הקשורים לפעילות של ספקים שונים ו/או מלאי המוצרים ו/או במקרים של כוח עליון ו/או מקרים אחרים אשר אינם בשליטתה, לרבות תקלות הנובעות מחברת השליחויות או כל תקלה אחרת הנובעת ממחדל או מעשה של חברת השליחות, אמצעי תחבורה או כל גורם אחר אשר אינו בשליטתה של הולה-סטייל.
  4. יובהר כי ככל שהולה-סטייל תציין זמן משלוח ביחס למוצר מסוים מדובר בזמן משלוח משוער התלוי בזמינות המוצר במלאי, ובחברת השליחויות.
  5. ניתן לבצע משלוח מוצרים לחו"ל ועלות השילוח תקבע בהתאם למדינת היעד בתהליך ההזמנה ו/או בפנייה נפרדת להולה-סטייל.
  6. עלויות הביטוח יחולו על המשתמש ובכל מקרה הולה-סטייל לא תישא באחריות לביטוח המשלוח ו/או לפגמים שייווצרו במהלך המשלוח.

משלוחים

# משלוח לנקודת חלוקה או לוקר- עד 6 ימי עסקים. (שישי שבת אינם נחשבים לימי עסקים)

# שליח עד הבית – עד 4 ימי עסקים למעט קרית שמונה ואילת. (שישי שבת אינם נחשבים לימי עסקים).

מחירי משלוח

  • בסכום רכישה של 0 – 199 ₪  – עלות משלוח 15 ₪ לנקודת האיפוסט הקרובה לביתך
  • משלוח עד הבית – 30 ₪ (עד 4 ימי עסקים)
  • מ-200 עד 399 ₪ – משלוח חינם לנקודת איפוסט הקרובה לביתך
  • מ- 400 ₪- משלוח חינם עד בית הלקוח (4 ימי עסקים)
גלילה למעלה

מבצע סוף עונה
ב Hola-Style

30% אחוזי הנחה על קולקציית הקיץ!

ימים
שעות
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp

מועדון

מדיניות החלפות והחזרות

קל לקנות אצלנו..התחרטת? אין בעיה

אם אינך מרוצה מהפריט ומסיבה כזו או אחרת ברצונכך להחזירו: במידה ורכשת מוצר ואינך רוצה בו תוכלי להחזיר אותו 14 ימי עסקים מיום קבלת המוצר. על המוצר תקבלי החזר כספי, אך לא על דמי המשלוח (מחירי הבגדים המופיעים באתר אינם מציגים את עלות המשלוח). תוכלי להחזיר את הפריט רק במידה ולא נעשה בו שימוש וחזר באריזתו המקורית. ההחזר יתבצע כאשר המשלוח יגיע למשרדי הולה סטייל, לאחר כ48 שעות יתעדכן ההחזר באתר הולה סטייל ותקבלו חשבונית זיכוי למייל מחברת הסליקה. בכל זמן טיפול החבילה תוכלי ליצור קשר עם שרות לקוחות ולבדוק את סטטוס ההחזרה. 

אם קיבלתי את הפריט אך המידה לא התאימה לי: כל שעליך לעשות זה לשלוח חזרה את הפריט, לסמן את המידה הדרושה, לשלוח את המארז בדואר רשום וברגע שהמארז יגיע אלינו אנחנו נשלח לך את המידה המבוקשת.

משלוח חוזר – על חשבון הלקוח.

משלוח החלפה – ראשון ללא עלות. (עלות משלוח 15 ₪)

רונן - מעצב ומנכ״ל

ביטול עסקה ומדיניות החזרת מוצרים

לנוסח המלא >>>

מדיניות משלוחים >>>