חברת מועדון? ההטבות שלך ממתינות לך בחשבון המועדון להתחברות

תרומה לקהילה

התשוקה לעזור

עבור הולה-סטייל עזרה לקהילה ותמיכה בחלש הינה חלק בלתי נפרד מהחיים. אנו מאמינים שכל אחד יכול לתרום בדרכו שלו וזוהי הדרך שלנו.

בית השנטי

בהולה-סטייל אנחנו מאמינים שצריך לתרום ולעזור במיוחד לקהילות החלשות. לשם כך אנו תורמים ל "בית השנטי" בגדים, חדשים, פגומים קלות. "בית השנטי" בתל אביב מקבץ אליו צעירים, צעירות בסיכון שנקלעו למצבים לא נעימים בחיים וצריכים תמיכה וקורת גג.  

בית השנטי
שיתוף פעולה עם עמותה

המרכז לנפגעות תקיפה מינית

בהולה-סטייל אנו מאמינים שצריך לתרום ולעזור לקהילה. זאת הסיבה שאנו תורמים ל "המרכז לנפגעות תקיפה מינית" בגדים לנשים חדשים או פגומים קלות. "המרכז לנפגעות תקיפה מינית" בתל אביב מקבץ אליו נשים, גברים, ילדים שנקלעו לתקיפה מינית וצריכים עזרה ותמיכה. 

גלילה למעלה

מבצע סוף עונה
ב Hola-Style

30% אחוזי הנחה על קולקציית הקיץ!

ימים
שעות
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp

מועדון

מדיניות החלפות והחזרות

קל לקנות אצלנו..התחרטת? אין בעיה

אם אינך מרוצה מהפריט ומסיבה כזו או אחרת ברצונכך להחזירו: במידה ורכשת מוצר ואינך רוצה בו תוכלי להחזיר אותו 14 ימי עסקים מיום קבלת המוצר. על המוצר תקבלי החזר כספי, אך לא על דמי המשלוח (מחירי הבגדים המופיעים באתר אינם מציגים את עלות המשלוח). תוכלי להחזיר את הפריט רק במידה ולא נעשה בו שימוש וחזר באריזתו המקורית. ההחזר יתבצע כאשר המשלוח יגיע למשרדי הולה סטייל, לאחר כ48 שעות יתעדכן ההחזר באתר הולה סטייל ותקבלו חשבונית זיכוי למייל מחברת הסליקה. בכל זמן טיפול החבילה תוכלי ליצור קשר עם שרות לקוחות ולבדוק את סטטוס ההחזרה. 

אם קיבלתי את הפריט אך המידה לא התאימה לי: כל שעליך לעשות זה לשלוח חזרה את הפריט, לסמן את המידה הדרושה, לשלוח את המארז בדואר רשום וברגע שהמארז יגיע אלינו אנחנו נשלח לך את המידה המבוקשת.

משלוח חוזר – על חשבון הלקוח.

משלוח החלפה – ראשון ללא עלות. (עלות משלוח 15 ₪)

רונן - מעצב ומנכ״ל

ביטול עסקה ומדיניות החזרת מוצרים

לנוסח המלא >>>

מדיניות משלוחים >>>